30 listopada 2023

Piękne wnętrza

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Stylowe Płyty gazowe

stylowe płyty gazowe

Jesteś na etapie wyboru płyty gazowej? Nie wiesz, jakie rozwiązania brać pod uwagę? A może liczysz na wskazówki, które ułatwią Ci wybór stylowego dodatku do kuchni? Poniżej znajdziesz kilka propozycji stylowych płyt gazowych. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Płyta gazowa Franke MYTHOS STEEL PRO FHCR 755 4G TC HE XA C

Jedną z ciekawszych opcji może okazać się płyta gazowa od Franke. To wysokiej jakości rozwiązanie, które powstało ze stali nierdzewnej z nanocząsteczkami. Wykorzystanie takich surowców sprawia, że samo użytkowanie płyty gazowej jest bardzo wygodne, ponieważ nie tylko brud się na niej nie zbiera tak szybko, ale również nie ma trudności z jego usuwaniem.

Do tego producent zastosował palniki z pionowym płomieniem, co sprawia, że płyta zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, a to gwarancja doskonałego gotowania, czy nawet podgrzewania potraw. Ten model ma szerokość 75 cm i jest oferowany aż z 5 palnikami, więc to zdecydowanie wyjątkowy model, który nie powinien nam umknąć.

Płyta gazowa Franke MYTHOS STEEL PRO FHCR 1204 3G TC HE XA C

Mówiąc o stylowych płytach gazowych nie sposób pominąć również modelu MYTHOS STEEL PRO FHCR 3G TC HE XA C. To kolejny produkt od Franke, który może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystko dlatego, że mamy do czynienia z płytą o jakże ciekawym designie. W odróżnieniu od innych rozwiązań ta płyta gazowa została tak zaprojektowana, by wszystkie 4 palniki znajdowały się w jednej linii. Jeśli zatem poszukujemy dla siebie nie tylko stylowego rozwiązania, ale również oryginalnego, to zdecydowani ta płyta od Franke może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Płyta gazowa Kernau KGH 4345 T CI B

Na pewno godna uwagi jest płyta gazowa marki Kernau. Model KGH 4345 CI B dedykowany jest do zabudowy o szerokości 45 cm. Ta wyjątkowa płyta gazowa została wykonana ze szkła hartowanego i jest wyposażona w 3 palniki oraz w wygodne sterowanie z frontu. Nie sposób pominąć również tego, że to bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które wbrew pozorom wcale nie jest trudne w obsłudze. Dzięki temu nawet osoby, które nie mają pojęcia o obsłudze nowoczesnych urządzeń, szybko opanują obsługę tej płyty gazowej.