30 listopada 2023

Piękne wnętrza

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Jakie wzory filiżanki są modne w 2022r?

filiżanki

Filiżanki cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób w różnym wieku i nie ma co się dziwić, ponieważ są bardzo stylowe i potrafią umilić popołudnie przy kawie. Jakie wzory jednak warto brać pod uwagę? Jakie trendy są modne w 2022 roku? Poniżej kilka propozycji! Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Filiżanki z motywem kwiatowym

Motywy kwiatowe cieszą się sporym powodzeniem już od dłuższego czasu i choć wydawać by się mogło, że królują głównie w branży odzieżowej, to nic bardziej mylnego. Okazuje się, że również w dekoracjach, czy w zastawie stołowej można zauważyć jego obecność. Jeśli zatem chcemy podążać za modnymi wzorami filiżanek w 2022 roku, to zdecydowanie warto brać pod uwagę te, które są z motywem kwiatowym.

Duże kwiaty, nieco mniejsze, czy nawet łączka kwiatowa to wzory, które będą rządzić w zastawie stołowej. Najpopularniejsze będą na pewno filiżanki z różami, lawendą, makami, czy kompozycją leśną. Warto w tym miejscu wspomnieć, że większość modeli sprzedawana jest razem ze spodkiem. Jeśli zatem będziemy myśleli o zakupie modnych filiżanek we wzory kwiatowe, to otrzymamy je zawsze w komplecie z uroczym spodeczkiem.

Filiżanki z motywem Sowy Etno

Modne wzory filiżanek to również Sowa Etno. W tym przypadku mamy do czynienia z bardzo kolorowym wzorem, który nawiązuje do tradycji ludowej. Jego głównym elementem jest oczywiście Sowa, która nie dość, że wygląda bardzo ciekawie, to jest niezwykle urocza.

Jeśli zatem marzy nam się filiżanka z bardzo kolorową sówką, to zdecydowanie taki wzór warto brać pod uwagę, bo to hit 2022 roku. Co ciekawe, filiżanka z motywem Sowy Etno może okazać się nie tylko dobrym wyborem dla nas, ale również to ciekawy pomysł na prezent. Filiżanki z takim wzorem oferowane są w bardzo szerokim wyborze i często sprzedawane na sztuki. Jeśli zatem będziemy szukali oryginalnego prezentu, to warto o nich pamiętać.

Filiżanki w geometryczne wzory

Na tym jednak nie koniec, bo okazuje się, że w 2022 roku będą modne również filiżanki w geometryczne wzory. W tym przypadku mamy do wyboru wiele różnych modeli, a każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Na korzyść takich filiżanek przemawia fakt, że sprawdzą się nie tylko przy piciu kawy, ale również herbaty, więc jeśli marzy nam się uniwersalny produkt, to właśnie na takie wzory warto stawiać.